Pies-przyjaciel-ludzi---

Pies-Przyaciel-Ludzi---Forum

Ogłoszenie

1. Poszukujemy MODERATORÓW!!! Zgłoszenie proszę wysyłać do Admina na PW, lub na emaila: Justyna.98@wp.pl!! Po zebraniu odpowiedniej grupy chętnych od będzie się głosowanie, na 3 Moderatorów!!

#1 2010-10-20 18:25:00

 STORM

Nowa Psinka!

7140036
Skąd: Vaasa, Finlandia
Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Moje kochane psinki - Tosia i Max ;3.

Witam wszystkich . Przedstawię Wam moje dwie kochane psinki, których już niestety nie ma ;(.

Tosia - to była mała, słodka, czarna kulka, rasy mieszanej - jamnika i kundelka . Nie był to rasowy, ale za to kochany psiaczek! Nie wiem czy dzisiaj żyje, bo niestety musiałam się z nią rozstać - niestety, nie z mojej decyzji... ;(. Wciąż ją pamiętam, kiedy się ze mną bawiła i zawsze kiedy wracałam ze szkoły do domu, merdała ogonkiem z radości . To był kochany psiaczek !.

Max - to był wielki i bardzo mądry, grzeczny psiak! Kochany i wesoły dalmatyńczyk. Piesek mimo nie był tresowany, był bardzo mądry i znał duuużo komend . Rozróżniał lewą i prawą łapę . Był taki grzeczny, że kiedy coś stało na stole/ blacie niczego nie ruszył . Miałam go w wieku od 5 do 8 lat . Do 7 roku życia był ode mnie większy, gdy stanął na tylnych łapach, a kiedy urosłam, też niewiele mu brakowało. Codziennie rano wychodziłam z nim na spacer, lub jogging . Kocham go nadal <3!.

To tyle ;D. Pozdrawiam .


; Jak masz świra to go hoduj! ;DD. '

Offline

 

#2 2010-10-20 19:49:38

 Vendea

Administrator

2623517
Call me!
Skąd: Uurainen,Finlandia
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Moje kochane psinki - Tosia i Max ;3.

Witam, cię STORM!
Szkoda, że nie masz psa, ale to nic nie szkodzi, każdy kto chce może zarejestrować się na to forum, nawet jeżeli nie posiada psa!
Widzę że twoje 2 poprzednie psy, były bardzo fajne!
Może kiedyś jeszcze będziesz miała psa!
Tego ci życzę.
No, i oczywiście, jeżeli masz fotki twoich dawnych piesków, do wstaw je do galerii.
A. i przypominam o wyborach na moderatora, może jesteś chętna? Czekam na odpowiedz...


Szczęście jest jak wiat, czasem silne, czasem odlatuję, albo wieje nam prosto w twarz

Offline

 

#3 2010-11-06 10:59:49

Pipi

Nowa Psinka!

Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Moje kochane psinki - Tosia i Max ;3.

Witam!Szkoda,że nie masz psa,ale mam nadzieję,że wkrótce będziesz posiadaczem.
Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legenda-shinobi.pun.pl www.pokemon-alien.pun.pl www.infinityalliance.pun.pl www.naruto-akatsuki.pun.pl www.patapon3.pun.pl